Ray-Ban RX4314V 5937 - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Ray-Ban RX4314V 5937

Нема инфо.

Бренд: RayBan
Модел: RX4314V 5937
Големина: 54 18 140
Материјал: ацетат
Боја на рамка: хавана / црвена