Ray-Ban RX7029 5197 - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Ray-Ban RX7029 5197

Нема инфо.

Бренд: RayBan
Модел: RX7029 5197
Големина: 55 17 145
Материјал: ацетат / метал
Боја на рамка: мат црна/ сребрена