Redmi 9A - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Redmi 9A

Xiaomi
5 Продажби

Карактеристики:

MediaTek Helio G25

CPU: 12 nm процесирачка технологија, до 2.0GHz, 8x A53, осум јадрено CPU

GPU: PowerVR8320, до 650MHz

Меморија :

2GB+32GB

Батерија:

5000mAh (typ)

Подржува 10W полнење

Камера:

13 MP Задна камера

5MP предна камера

Бесплатна испорака

5,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.