Redmi 9C - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Redmi 9C

Xiaomi
Нема инфо.

Меморија 3 GB + 64 GB

Екран 6,53 ”HD

Батерија 5000mAh (тип)

Задна камера

13MP главна камера

2mP макро камера

2MP длабочински сензор

Предна камера

5MP селфи камера

Поддржува 4G / 3G / 2G

 

 

 

7,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница