Redmi Note 10 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Redmi Note 10

Xiaomi
30 Продажби

Екран 6,43 ”
Android 11
Меморија :4GB RAM- 128GB
Задна камера 48MP + 8MP + 2MP + 2MP quad камера
Предна камера 13MP
Батерија 5000 mAh
Страничен сензор за отпечатоци

11,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница