Redmi Note 10s - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Redmi Note 10s

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Складирање и RAM меморија 6 GB + 64 GB | 6 GB + 128 GB | 8 GB + 128 GB

Екран  6,43 ”АМОЛЕД DotDisplay

Батерија 5000 mAh (тип)

33 W брзо полнење

Камера 64 MP камера со широк агол

Широк агол камера од 8 MP

2 MP макро камера

Сензор за длабочина од 2 MP

13 MP предна камера

Оперативен систем MIUI 12.5 базиран на Android 11

Бренд

Продавница