Redmi Note 11 Pro - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Redmi Note 11 Pro

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Процесор Mediatek helio g96

Складирање и РАМ 6 + 128

Екран 6.67 “ FHD + AMOLED DOTDISPLAY

108 MP широк фото апарат

8 MP ултра-широк камера

2 MP макро камера

2 MP длабочина камера

16 MP предна камера

Батерија 5000 mAh

Оперативен систем MIUI 13, врз основа на Андроид 11

Бренд

Продавница