Redmi Note 11s 5G - КУПИ НА РАТИ
, ,

Redmi Note 11s 5G

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензи: 75,8 х163,56 х8,75мм
Тежина: 195g
РАМ: 4GB
Складирање: 64GB
Дисплеј: 6,6 инчи
Батерија: MIUI13 (Android 11)
Камера:9280 x6920 пиксели
SIM- картичка: Nano – SIM WIFI

Бренд

Продавница