REDMI NOTE 9 PRO - КУПИ НА РАТИ
, , ,

REDMI NOTE 9 PRO

Xiaomi
11 Продажби

Екран 6,67″
Dual SIM (2 картички)
Меморија : 64GB 6GB RAM
Задна камера 64MP
Предна камера 16 MP
Меморија 6Gb + 64Gb + 128 Gb
Батерија 5020 mAh
Бесплатна достава

12,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница