REDMI NOTE 9 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

REDMI NOTE 9

Xiaomi
19 Продажби

Екран 6,53″
Dual SIM (2 картички)
Меморија : 128GB 4GB RAM
Задна камера 48MP
Предна камера 13 MP
Меморија 6Gb + 64Gb + 128 Gb
Батерија 5020 mAh
Бесплатна достава

10,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница