RedmiBook 15 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

RedmiBook 15

Redmi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 37,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран – лаптоп 15,6” FHD
Агол на рамката 90° (В)
Контраст 500:1
Осветлување 220 nits (тип); DC затемнување
Бои PPI: 141
Резолуција 1.920 x 1.080
Големина на екран 15,6 инчи
Оперативен систем
Оперативен систем Windows 11 Home
Меморија 8 GB DDR4 3200 MHz; Складирање: 512 GB SSD
WiFi Wi-Fi 5 2,4GHz/5GHz
Bluetooth 5.0
Камера 720P HD
Батерија 46 Wh
Звучник Звучник (излез на звук): 2W + 2W стерео звучници DTS Audio
Димензии 363,8 x 243,5 x 19,9 mm
Тежина 1,8 кг
Бесплатна достава

Бренд

Продавница