Reno4 Lite - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Reno4 Lite

Oppo

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Меморија 8 GB RAM + 128 GB ROM

Тип на RAM меморија: LPDDR4X

Тип на ROM: UFS2.1

Надворешна меморија: Да (SDXC UHS-3 класа-10 A1 V31)

USB OTG: поддржува OTG

Големина: 16,34 см / 6,43 “(дијагонала)

Сооднос на екранот: 90,67%

Бренд

Продавница