Reno5 5g - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Reno5 5g

Reno
Нема инфо.

Задна камера: 4K (30 fps), 1080P (60fps / 30fps), 720P (60fps / 30fps)

Меморија : 8 GB RAM + 128 GB ROM

Екран : Големина: 6,4 “(16,33 см) , Резолуција: 2400 x 1080 (FHD +)

Камера  :  64MP главна камера: f / 1,7; FOV 80 °; мотор со фокус со затворена јамка

Видео : Задна камера: 4K (30 fps), 1080P (60fps / 30fps), 720P (60fps / 30fps)

25,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.