Вградна рерна Bosch ХБА74Р252Е - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Вградна рерна Bosch ХБА74Р252Е


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 33,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет на фурната: 57L

Енергетска класа А

Мултифункционална

Механички команди

Грил

Вентилатор

Максимална температура 270°С

Електронски тајмер

Телескопски решетки

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X