Електрично решо дупло Severin 1014 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Електрично решо дупло Severin 1014


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,860ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 2500 W

Нерѓосувачки челик

Греење елементи: 150 mm-1000 W, 185 mm-1500 W

Контроли за топлина на ринглите

Пилот светла

Димензии (ШxВxД): 460mm x 88mm x 272mm

Black Friday ПОПУСТИ!

X