Електричен мотор Rks Mt3 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен мотор Rks Mt3

rks

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 87,410ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Технички спецификации мотор 2000 w

Батерија 72V 22AH

Најбрзина 55 км/ч

Агол на качување 13 °

Моќност на батеријата 110V/220V 50-60 HZ

Опсег 55-60 км

Време на полнење 8-10 часа

 

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X