Samsung A12 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Samsung A12

Samsung
14 Продажби

Екран:6.5″ (720 x 1600) HD+ CPU:Octa-core 4×2.35 GHz Cortex-A53 Mеморија:4/64GB Kамера:48+5+2+2/8MP Батерија:Li-Ion 5000mAh Бесплатна достава

14,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.

 

 
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.