Samsung A22 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Samsung A22

Samsung
5 Продажби

Екран:6.4″ (720 x 1600) Super AMOLED

CPU:Octa-core 2×2.0 GHz Cortex-A75

Меморија:64GB/4GB

Камера:48+8+2+2/13MP

Батерија:Li-Ion 5000mAh

Бесплатна испорака

17,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.