Samsung A32 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Samsung A32

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: 6.4″ (1080×2400) Super AMOLED

Octa Core 2×2.0 GHz Cortex-A75

Меморија: 4 /128 GB

Камера: 64+8+5+5/20 MP

Батерија: Li-Ion 5000 mAh

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница