SAMSUNG A52 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

SAMSUNG A52

Samsung
30 Продажби

 • Android 11, One UI 3.0
 • Eкран:6.5″(1080 x 2400) Super AMOLED, 90Hz
 • Водоотпорен IP67  ( од  1m за 30 mins)
 • Интерна меморија:
 • ROM Меморија:128GB
 • RAM Меморија:6GB
 • Примарна камера:
 • 64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.7X”, 0.8µm, PDAF, OIS
 • 12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1.12µm
 • 5 MP, f/2.4, (macro)
 • 5 MP, f/2.4, (depth)
 • Секундарна камера:
 • 32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.8″, 0.8µm
 • Батерија:Li-Ion 4500mAh

28,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.