SAMSUNG A72 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

SAMSUNG A72

Samsung
67 Продажби

  • Android 11, One UI 3.0
  • Водоотпорен IP67  ( од 1m за 30 mins)
  • Eкран:6.7″(1080 x 2400) Super AMOLED, 90Hz
  • CPU:Octa-core (2×2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6×1.8 GHz Kryo 465 Silver)
  • GPU:Adreno 618
  • Интерна меморија:
  • ROM Меморија:128GB
  • RAM Меморија:6GB
  • UFS 2.1

30,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница