Samsung Galaxy A03s - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Samsung Galaxy A03s

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: 6.5″ (720 x 1600) HD+

CPU: Octa-core 4×2.35 GHz Cortex-A53

Меморија: 3/32 GB

Камера: 13+2+2/5 MP

Батерија: Li-Ion 5000 mAh

Бесплатна достава

Бренд

Продавница