SAMSUNG GALAXY A23 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

SAMSUNG GALAXY A23

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 21,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Android 12
6.6 inches, 104.9 cm2
Камера: 50 MP + 5 MP + 2 MP+ 2 MP
Предна камера: 8 MP
Li-Po 5000 mAh, non-removable
Меморија: 64/4 GB
2 години гаранција
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА