Samsung Galaxy A33 5G - КУПИ НА РАТИ
-7%
, , , ,

Samsung Galaxy A33 5G

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,000ден 27,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: Super AMOLED, 90Hz

Големина: 6.4 inches, 98.9 cm2

Android 12, One UI 4.1

Меморија: 128GB 6GB RAM

Задна камера: 48 MP, 8 MP, 5 MP, 2 MP

Предна камера: 13 МP

Батерија: Li-Po 5000 mAh

 

Бренд

Продавница