Samsung Galaxy S20FE - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Samsung Galaxy S20FE

Samsung
Нема инфо.

 6.5 inches Super AMOLED capacitive touchдисплај

 процесор: Octa-core (2×2.73 GHz Mongoose M5 & 2×2.50 GHz Cortex-A76 & 4×2.0 GHz Cortex-A55)

 графичка: Mali-G77 MP11

 Внатрешна меморија: 128 GB microSD
 up to 256 GB

 Рам Меморија: 6GB

 Примарна камера: Triple 12MP + 8MP + 12MP
 секундарна камера: 32MP

 OS: Android 10.0

 Fast Qi/PMA бежично полнење 15W
 батерија: Non-removable Li-Ion 4500 mAh батерија

Бесплатна испорака

45,881ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.