Samsung Galaxy S21+ 5G - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Samsung Galaxy S21+ 5G

Samsung
18 Продажби

Големина на екран ³6.7″
Тежина200g
Процесор2.9GHZ макс. CPU-брзина
Осмојадрен
Макс. стапка на освежување на екранот120Hz
Камера ⁴: 12MP Широка/12MP Ултраширока/  64MP Телефото Макс. зум до 30 пати
Предна камера10MP
Меморија 8 / 128 GB
Бесплатна достава

74,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница