Samsung Galaxy S21 Ultra 5G - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Samsung
49 Продажби

Големина на екран ³6.8″
Меморија 512GB/256GB/128GB
Поддршка за S Pen ⁷Да
Димензии75.6×165.1×8.9mm
Тежина227g
Процесор2.9GHZ макс. CPU-брзина
ОсмојадренМакс. стапка на освежување на екранот120Hz
Камера ⁴ 108MP Широка
12MP Ултраширока

10M Телефото1 (3x)
10M Телефото2 (10x)
Макс. зум до 100 пати

Предна камера40MPБатерија ⁵5000mAh

94,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница