Samsung Galaxy S22+ 5G - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Samsung Galaxy S22+ 5G

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 62,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1750 nits (peak)

Големина 6.6 inches, 105.3 cm2

OS Android 12, One UI 4.1

Меморија 8/128 GB

Задна камера 50 MP, 10 MP, 12 MP

Предна камера 10 MP

Батерија Li-Ion 4500 mAh

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница