Samsung Galaxy S23 Ultra - КУПИ НА РАТИ
, ,

Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 92,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Операционен систем: Android 13
Изведба: 8/12GB RAM
Екран: 6.8 инч
Камера: 200Пратеник
Батерија: 5000 mAh
Складирање: 256GB-1ТБ