Samsung Galaxy Z Flip 3 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Samsung Galaxy Z Flip 3

Samsung
1 Продажби

Екран 6.7″ (2640 x 1080) FHD+

Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G

Интерна меморија:128GB,RAM 8GB

Камера:12+12/10MP

Батерија:Li-Ion 3300 mAh

Бесплатна испорака

81,189ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.