SAMSUNG NOTE 20 ULTRA - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

SAMSUNG NOTE 20 ULTRA

Samsung
35 Продажби

Големина на екран: 6.9 инчи, 116.7 cm2
Меморија: 256GB 8GB RAM
Задна камера: 108 MP + 12 MP + 12 MP
Предна камера: 10 MP
Батерија: Li-Ion 4500 mAh
2 години гаранција
Бесплатна Достава

66,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница