SAMSUNG S20 ULTRA - КУПИ НА РАТИ
, , ,

SAMSUNG S20 ULTRA

Samsung
4 Продажби

Големина на екран: 6.9 инчи, 114.0 cm2
Меморија: 128/12GB RAM
Задна камера: 108 MP + 48 MP + 12 MP + 0.3 MP
Предна камера: 40 MP
Батерија:5000 mAh
2 години гаранција
Бесплатна Достава

63,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница