Samsung S21 5G - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Samsung S21 5G

Samsung
5 Продажби

Екран Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1300 nits
6.2 inches, 94.1 cm2

Android 11, One UI 3.1

Меморија 128GB 8GB RAM

Задна камера 12MP, 12 MP, 64 MP

Предна камера 10 MP

Батерија Li-Ion 4000 mAh

Бесплатна испорака

61,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница