Телевизор LED Samsung UE50AU8072UXXH Smart - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор LED Samsung UE50AU8072UXXH Smart

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 39,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

50″(127cm) 4К UHD Smart TV

Резолуција:3.840 x 2.160

2200Hz PQI Picture Quality Index

Crystal Processor 4K

Кристален екран

Мега контраст

Оперативен систем:Tizen™

HDR 10+

UHD Dimming – UHD придушување на светло

Dolby Digital Plus

3xHDMI,2xUSB,LAN, CI, eARC

Bluetooth

DVB-T2/C/S2

Вграден Wi-Fi

Бренд

Продавница