Xiaomi Electric Scooter 4 Lite - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Xiaomi Electric Scooter 4 Lite

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Макс. брзина: 25 km/h (максимална брзина за секој режим: режим на пешачење: 6 km/h; D: 20 km/h; S: 25 km/h)
Опсег на патување: Прибл. 20 км
Тежина на производот: 15,6 кг
Макс. наклон: Прибл. 14%
Сопирање: Предна E-ABS + задна барабанска сопирачка
Номинална моќност на моторот: 300 W
Макс. моќност на моторот: 600 W
Гуми: Пневматска гума од 8,5 инчи
Макс. оптоварување: 100 кг
Висина на возачот: 120-200 см
Возраст на возачот: Возраст од 16-50 години
Време на полнење: Прибл. 4,5 часа
Номинален капацитет: 5200 mAh/187Wh
Излезна моќност: 53 W
Влезна струја: 2А Макс
Бесплатна достава

 

Бренд

Продавница