SEGWAY Ninebot KickScooter (ES2) - КУПИ НА РАТИ
, ,

SEGWAY Ninebot KickScooter (ES2)

SEGWAY
Нема инфо.

– Мотор: 250W
– Големина на тркала:
предна: 8.0″ (20.32cm)
задна: 7.5″ (19.2cm)
– Кочници:
Предна: Електронска
Задна: Механичка
– Максимална носивост: 100kg
– Батерија: 187Wh
– Максимална брзина: 20 km/h
– Возење на едно полнење: 25km
– Бесплатна достава

29,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница