SENCOR Пегла за коса SHI 1100BK И SENCOR Фен SHD 7221GR - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

SENCOR Пегла за коса SHI 1100BK И SENCOR Фен SHD 7221GR

Sencor
2 Продажби

SENCOR Пегла за коса SHI 1100BK

 • Брзо загревање
 • Титаниумска подлога на металните плочки за пеглање
 • Тенок дизајн
 • Две температури: 180 and 200 ° C
 • Загревање до 180 ° C: 1 min
 • Загревање до 220 ° C: 2 min
 • Тежина 235 g
 • 360 ° корен на кабел за да не се замрсува
 • Должина на кабел 180 cm
 • LED копче за вклучување
 • Технологија на пеглање со пасивна јонизација
 • Димензии (Ш x Д x В): 285 x 32 x 36 mm
 • Гаранција 2 годиниSENCOR Фен SHD 7221GR
 • Боја: бела/зелена
 • Приклучна сила : 1800 W
 • Преклопна рачка за полесно складирање и патување
 • Функцијата на јонизација генерира негативни јони (слична на воздухот по дожд):
  – гарантира посилна и блескава коса
  – овозможува побрзо сушење
  – го намалува статичкиот електрицитет
  – го спречува оштетувањето на косата
 • Функцијата за ионизација може да се деактивира
 • 2 брзини (нежна и силна струја на воздух)
 • 3 нивоа на енергија (ниска, средна и висока температура)
 • Копче за ладен воздух за побрза фиксација  на фризура
 • Патентиран отстранлив единечен струен млазник
 • Индикаторски светла за ладен воздух и јонизација
 • Ултра-лесен дизајн
 • Тивок DC мотор
 • Антибактериски површински третман
 • Отстранлива задна решетка за полесно чистење
 • Ергономски обликувана рачка со оптимален распоред на контролниот елемент за левата и десната рака
 • Висечка јамка
 • Термичкиот осигурувач го штити моторот од прегревање
 • Додатоци: воздушна млазница
 • Должина на кабелот за напојување: 1,7 m
 • Димензии(д x д x в): 178 x 81 x 255 mm
 • Тежина: 470 g
 • 2 години гаранција
 • Бесплатна достава

3,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница