SENCOR Пегла SSI 9000BK - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

SENCOR Пегла SSI 9000BK

Sencor
Нема инфо.

Моќ 2 700 W

Дигитален дисплеј за подесување на најповолната температура и пареа за секаков вид на материјал

Керамичка плоча

Лесен за полнење канистер (капацитет 300 ml)

Контрола на температура

Систем за самочистење од калцификати

Anti-Calc систем за превенција на каменец во дупките за пареа

Drip-Stop функција

Вертикална пареа

Копче за прскање

Сад за полнење вклучен

Должина на кабел: 3 m

Димензии (Д × Ш × В): 310 × 120 × 120 mm

Тежина: 1,3 kg

Нормална пареа: 30 g/min

Засилена пареа: 120 g/min

Гаранција 2 години

Бесплатна испорака

3,130ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница