SENCOR Правосмукалка SVC 900 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

SENCOR Правосмукалка SVC 900

Sencor
Нема инфо.

Моќност на моторот 2000 W

Моќ на усисавање 320 W

Ниво на бучавост 80 dB

Два начина на усисување :
-со пластичен сад или платнена кеса

Телескопска цевка -90 цм

Капацитет на кесата за отпад 3 л

Капацитет на садот за отпад 4,5 л

HEPA филтер на издув кој се пере

Контрола за јачина

Индикатор за полна кеса

6 нивоа на филтрирање

Заштита од прегревање

Папуча за усисавање

Додатоци за ќош и пајажина

Автоматско вовлекување на кабелот

Радиус на работа 7,5 м

Силиконски тркала

2 години гаранција

Бесплатна испорака

4,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница