SENCOR Рачен пасатор SHB 4450WH - КУПИ НА РАТИ
, ,

SENCOR Рачен пасатор SHB 4450WH

Sencor
1 Продажби

 • Active Speed Button Технологија
 • TITANIUM 6 Сечиво
 • Екстра тивок 800 W Мотор
 • Контрола на брзина
 • Ергономична рачка
 • Челичен приклучок кој блендира и жешка храна
 • 800ml сад за пасирање со капак
 • 500ml сецко со челично сечило и капак
 • Должина на кабел: 1.2 m
 • Боја – Бела
 • Тежина – 1,9 kg
 • Гаранција 2 години
 • Бесплатна достава

3,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница