SENCOR Air Fryer Фритеза без масло SFR 5320WH - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

SENCOR Air Fryer Фритеза без масло SFR 5320WH

Sencor
Нема инфо.

Капацитет 3 l
Моќност: 1,400 W
LED дисплеј
Touch control сензори
Спремна за употреба под 3 минути
6 вклучени сетови за печење
• пржени компирчиња
• пекарски компир
• хамбургери
• пилешко
• риба
• мафини
Контрола на температура од 60 ° C – 200 ° C
Систем за печење / пржење без масло
• Поздрава алтернатива од традиционалните пржени јадења
• Без изгорено масло
• Помалку миризба
Специјална технологија за насочување на топлиот воздух
Сигурносно заклучување за да не се отсрани пекачот
Дел за пржење кој лесно се отстранува заради чистење
Антитермичка обвивка на фритезата
Не смее да се мие во машина за садови
Тајмер
Гаранција 2 години

Бесплатна достава

8,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница