Соковник Sencor SJE 1055 SS - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Соковник Sencor SJE 1055 SS

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,499ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност на моторот (max): 800 W

2 брзини (10.600 вртежи во минута / 12.600 вртежи во минута)

Голем отвор за ставање на овошје (75 mm)

Должина на кабелот за напојување: 1.2 m

Димензии (д × ш × в): 280 × 170 × 390 mm

Тежина: 3,6 кг

Волумен на садот за сок: 1,6 l

2 години гаранција

Бренд

Продавница