Рачен пасатор Sencor SHB 4450WH - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Рачен пасатор Sencor SHB 4450WH

Sencor
Продажби 1

Active Speed Button Технологија

TITANIUM 6 Сечиво

Екстра тивок 800 W Мотор

Контрола на брзина

Ергономична рачка

Челичен приклучок кој блендира и жешка храна

800ml сад за пасирање со капак

500ml сецко со челично сечило и капак

Должина на кабел: 1.2 m

Тежина – 1,9 kg

Гаранција 2 години

Бесплатна достава

3,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница