Машки часовник Sergio Tacchini - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Машки часовник Sergio Tacchini

Sergio Tacchini

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Sergio Tacchini е бренд со безвременски производи на часовници кои се синтеза на успешна приказна. Инспириран од италијански стил и иновации, овој бренд е совршен спој на спортот и стилот

Гумено ремче

50м водоотпорност

Гаранција 2 години

Бренд

Продавница