Електрична плотна скара Severin 2388 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Електрична плотна скара Severin 2388

Severin

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 2200 W

Капацитет:1160 см2

Високо квалитетна нелеплива подлога

Отстранлив кабел со променлив термостат и пилот сијаличка

Отстранлив сад за собирање на маснотија

Дополнителна топла зона за повисока температура

Димензии на грил плочата: 25.4 х 45.7 mm

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X