Плакар Шибер винер 270 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Плакар Шибер винер 270

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 27,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 270 х 60 х 210 cm

Изработка: Високо квалитетна иверка со дебелина 18мм. Бела Мат со Антрацит на средината (лице) и Бела Мат (корпус)

Монтажата не е вклучена во цената

Бесплатна испорака

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X