Часовник Smart Amazfit GTR 2e - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , ,

Часовник Smart Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,990ден 8,390ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дизајн 2,5D заоблен дизајн без граници

Големина  46,5 * 46,5 * 10,8 мм

Тежина  32g (без каиш)

Тело  Легура на алуминиум

Водоотпорен  5ATM  (50 метри)

Големина 1,39 инчи

Резолуција  454 * 454

Капацитет на батеријата 471mAh