Смарт часовник Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm - КУПИ НА РАТИ
, ,

Смарт часовник Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm

Samsung
1 Продажби

  • Паметен Часовник
  • Димензија: 1.4″ (34.5mm)
  • Резолуција: 360 X 360 Super AMOLED
  • Процесор: Dual-Core 1.15GHz
  • Меморија: 4GB / 0.75GB
  • BT v5.0, Wi-Fi;
  • Батерија:340mAh
  • Бесплатна достава

13,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница