Соковник Bosch MES3500 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Соковник Bosch MES3500

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,370ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 700 W

Прекинувач со две контролни брзини

Сито од не`рѓосувачки челик

Голем отвор за употреба на цели полодови

Иноксно куќиште

Сад за отпадок со капацитет од 2 литри

Безбедносен систем на заклучување

Нелизгачки ногарки

Четка за чистење на соковникот

Бренд

Продавница