Соковник Mesko MS 4126 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Соковник Mesko MS 4126

Mesko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,449ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност:600W

Капацитет на сад за сок:450ml

Капацитет на сад за отпадоци:1,5l

Дијаметар на инка:65mm

Сито:нерѓосувачки челик

 

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X